מגמות הקפה שיהיו גדולות בשנת 2020

מגמות הקפה שיהיו גדולות בשנת 2020

תעשיית הקפה משתנה תמיד, משום שקולי קפה ובריסטות מחפשים דרכים חדשות ושונות להפוך לקיימות יותר ולספק את לקוחותיהם.

 

בבריטניה אנו שותים קפה ביום. החדשות הטובות לחובבי הקפה הן שתמיד יש דברים חדשים לנסות, שיטות חליטה, שעועית, גאדג'טים או מתכונים.

 

המשך לקרוא בכמה מהמגמות שכדאי להכיר בהן בשנת 2020 …

 

אלטרנטיבות חלב הן כאן כדי להישאר

יותר ויותר אנשים בוחרים בחלופות של חלב פרה בקפה שלהם, בין אם זה מסיבות סביבתיות, בריאותיות או אתיות. הרבה אנשים פשוט מעדיפים את הטעם!

 

זה לא מפתיע, מכיוון שחלב שיבולת שועל, שקדים וסויה טעים בקפה. בערך 10% מהמשקאות שאנו מגישים מוזמנים עם אלטרנטיבה חלבית והנתון הזה צפוי לגדול בשנת 2020.

 

הביקוש לאריזה בת קיימא יגדל

משבר האקלים שנמצא חמור אי פעם, ואנשים שמכוונים להפחית בזבוז, אופן ההגשה של קפה יהיה נושא ממשיך לשנת 2020. לקוחות נוספים מציידים את עצמם בכוסות שניתנות לשימוש חוזר וספקי הקפה עוברים לחומרים קומפוסטיים.

 

מקובל יותר להפוך סטיררים, מכסים וקשיות לאופציונליים והרבה עסקים מחליפים לחלוטין כוסות מפלסטיק ולא מחזור. זו התקווה שלנו כי המאמצים המשולבים של עסקים ולקוחות יראו שיטות בר-קיימא הופכות להיות יותר מיינסטרימיות בשנת 2020.

 

'חווית הקפה' תהיה פופולרית תמיד

כלכלת החוויות ממשיכה לצמוח, כאשר אנשים רבים מוציאים את מזומנם המוערך על חוויות וזמן איכות עם יקיריהם ולא על סחורה חומרית. למען האמת, בני המילניום מעדיפים לבזבז על חוויות מאשר מוצרים.

 

תעשיית הקפה השתמשה בכך, המציעה כל מיני חוויות לאוהבי הקפה, מסיורים וקורסי קלייה, וכלה בסדנאות כיצד לחלוט את כוס הקפה המושלמת.

 

הערכה לתרבות קפה וקפה טובה יותר עשתה את דרכה גם לחיי העבודה שלנו. במאמר מהשנה שעברה דיברנו על הביקוש הגובר.

 

בשנת 2020, המגמה הזו לקפה כחוויה – או אפילו כתחביב – תמשיך. הדור הצעיר גילה תיאבון לקפה איכותי, גם מחוץ לבית וגם סביב הבית, כאשר אלפי המילניום קונים את הקפה הטחון ביותר. זהו שינוי חיובי שמוגדר רק להמשיך.

 

הבריסטות הופכים את הקפה לחוויה אישית יותר

אנו רגילים לראות תפריטי קפה גדולים ורוב האנשים מזמינים את הקפה שלהם. לאור זאת, מותגי קפה מציגים דרכים חדשות לאנשים להתאים אישית את הקפה היומי שלהם.

 

רעיונות, כמו מנויים לקפה מאפשרים לאנשים לטעום את הבדיקה של שעועית ותערובות האהובים עליהם, ובמקביל הם עוזרים לאנשים לקנות קפה בר-קיימא ביתר שאת.

 

בבתי קפה ובדוכני קפה, יש טכנולוגיה חדשה ומרתקת שלוקחת את אמנות הקפה צעד אחד קדימה. מדפסת הקפה היא מכונה המדפיסה תמונות, טקסט ולוגו לקצף קפה.